پنجمین قرعه کشی نوا اسکوشیا از بین متقاضیان شغل پرستاری در سال 2019 برگزار شد

نوا اسکوشیا

پنجمین قرعه کشی نوا اسکوشیا از طریق مسیر بازار کار در سال 2019 در تاریخ 28 اکتبر برگزار گردید که تعداد 430 نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا در شغل پرستاری انتخاب شدند.

مسیر مهاجرتی اولویت های بازار کار به نوا اسکوشیا اجازه می دهد که نیروی کار مورد نیاز خود را از بین متقاضیان ثبت نام شده در اکسپرس انتری انتخاب نماید. سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا می باشد که در سه دسته

  • کارگر ماهر فدرال
  • مشاغل دارای مهارت
  • تجربه کانادایی

 از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجرت جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی کسب می کنند، دسته بندی می گردند. امتیازدهی در این سیستم بر اساس تسلط به زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی، سن، تحصیلات و سابقه کار صورت می پذیرد. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم صادر می شود.

استان نوا اسکوشیا از متقاضیان واجد شرایط دعوت می کند تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان جهت اقامت دائم ارائه نمایند.

متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد.

متقاضیانی که در پذیرش 28 اکتبر دعوت شده اند همگی شرایط مورد نظر را دارا بوده اند که این معیار ها عبارتند از :

  • شغل اصلی آنها پرستار عادی یا پرستار بخش روانپزشکی بوده است (NOC 3012)
  • دارای حداقل سه سال سابقه کار در شغل پرستاری یا پرستار بخش روانپزشکی
  • نمره زبان انگلیسی یا فرانسه آنها در هر چهار مهارت زبانی معادل CLB 8 بوده است
  • دارای مدرک لیسانس بوده و یا یک دوره تحصیلی را در دانشگاه، کالج یا دانشکده های فنی و حرفه ای گذرانده اند
  • پروفایل اکسپرس انتری خود را در تاریخ اول نوامبر 2018 ارائه نموده اند

متقاضیان دعوت شده پس از دریافت دعوتنامه از طریق برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا، 30 روز فرصت دارند تا درخواست خود را تکمیل و ارائه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره

رزرو وقت مشاوره

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره جهت مهاجرت از قبیل  اقامت ، تحصیل ، سرمایه گذاری و دریافت ویزای توریستی و … می توانید با مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی ارتباط برقرار نمایید. مشاوران با تجربه این سازمان به دقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار را ارایه می نمایند.

رزرو وقت مشاوره
فرم ارزیابی

فرم ارزیابی

در صورت تمایل جهت دریافت مشاوره جهت مهاجرت به  کشور کانادا، لطفا فرم ارزیابی را تکمیل و ارسال بفرمایید. مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی در اسرع وقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار جهت مهاجرت به کانادا را به شما ارایه می دهند.

فرم ارزیابی