ویزای سرمایه گذاری

اگر تاجر یا مدیری هستید که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را دارید، دولت‌های فدرال و استانی کانادا، برنامه‌های متعددی تدارک دیده‌اند که می‌توانید از طریق آنها مسیر مهاجرت به کانادا را طی کنید. کانادا قصد دارد از طریق برنامه‌های مهاجرت تجاری و سرمایه‌گذاری و کارآفرینی، افرادی که توانایی قابل توجهی برای کمک به اقتصاد کانادا دارند، به این کشور جذب نماید. این برنامه‌ها با هدف توسعه ی اقتصادی و بهبود بازار کار کشور طریق جذب سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و افراد خوداشتغال در خارج از کانادا که دارای سرمایه ی کافی برای فعالیت اقتصادی، بینش قابل توجه در کسب و کار و مهارت‌های کارآفرینی هستند، ارائه می‌شوند.

تفاوت ویزای سرمایه‌گذاری با ویزای کارآفرینی

کارآفرینی  : کانادا دارای یکی از اقتصادهایی با بیشترین پذیرش کسب و کار در جهان است و یک کشور بسیار فعال است که در آن ایده های کسب و کار جدیدی توسعه و ایجاد می شوند. اگر به دنبال مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارآفرین هستنید، دولت کانادا و همچنین برخی استان های خاص، گزینه های جذابی ارائه کرده اند. در روش مهاجرت کارافرینی کانادا، پس از ورود به کانادا ملزم به راه اندازی کسب و کار خواهید بود

سرمایه‌گذاری : با توجه به دارایی خالص، توانایی و تمایل شما برای سرمایه گذاری در کانادا، مهارت های مدیریتی و فراست شما در کسب و کار، سرمایه گذاری در کانادا می تواند مسیری برای اخذ اقامت دائم باشد. اگر به دنبال سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا هستنید، دولت کانادا و همچنین برخی استان های خاص، گزینه های جذابی ارائه کرده اند. در روش سرمایه گذاری الزامی به راه اندازی کسب و کار پس از اخذ اقامت ندارید.

 

مهاجرت از طریق برنامه‌های تجاری استان‌های کانادا

برخی استان های خاص، برنامه های تجاری ویژه ای را در برنامه های استانی (PNP) خود دارند. علاوه بر آن، کبک و دولت کانادا برنامه های مهاجرت تجاری محبوبی را اجرا می کند.

اگر علاقمند به زندگی در یکی از استان های لیست شده در قسمت زیر هستید و اگر قصد مهاجرت به کبک یا از طریق برنامه ی استارت آپ کارآفرینان را دارید، لطفا شرایط و فرآیند درخواست را بررسی کنید.

سازمان مهاجرتی یلدا غنی پس از بررسی دقیق شرایط هر یک از متقاضیان سرمایه گذاری، بهترین طرح را به ایشان پیشنهاد میکند.