پذیرش انتاریو؛ دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری با سابقه کار در مدیریت و امور مالی

خبر

پذیرش انتاریو؛ دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری با سابقه کار در مدیریت و امور مالی

استان انتاریوی کانادا، که پایتخت یعنی اتاوا و بزرگترین شهر کانادا یعنی تورنتو را در خود جای داده است در پذیرش 15 آگوست 997 دعوتنامه را برای متقاضیان اکسپرس صادر کرد تا این متقاضیان بتوانند تقاضای خود را جهت اقامت دائم کانادا ارائه کنند.

این متقاضیان می بایست در یکی از 10 شغل زیر سابقه کار می داشتند و علاوه بر این امتیاز سیستم جامع رتبه بندی شان بین 439 و 456 می بوده است. این 10 شغل عبارت اند از:

سایر مدیران خدمات اداری
مدیران فروش
مشاغل حرفه ای در مشاوره مدیریت کسب و کار
مدیران تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی
مدیران خرده فروشی ها و عمده فروشی ها
حسابداران/حسابرسان
پرستاران دوره دیده و دارای مدرک
مدیران مالی
سایر ماموران مالی
مدیران خدمات مشتریان و خدمات شخصی
گفتنی است از آنجا که این پذیرش بخشی از برنامه مهاجرت استانی انتاریو است داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نیست. علاقه مندانی که می خواهند از طرف برنامه مهاجرت استانی انتاریو و از طریق مسیرهای اکسپرس انتری یا اولویت های سرمایه انسانی این برنامه در نظر گرفته شوند باید در گام نخست پروفایل خود را وارد صف انتظار اکسپرس انتری کنند.

متقاضیان می بایست اول واجد شرایط استانی و فدرال برای مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی انتاریو باشند تا بعد بتوانند از طرف استان جهت اقامت دائم کانادا انتخاب شوند. متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی پذیرش اکسپرس انتری حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد.

رزرو وقت مشاوره

رزرو وقت مشاوره

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره جهت مهاجرت از قبیل  اقامت ، تحصیل ، سرمایه گذاری و دریافت ویزای توریستی و … می توانید با مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی ارتباط برقرار نمایید. مشاوران با تجربه این سازمان به دقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار را ارایه می نمایند.

رزرو وقت مشاوره
فرم ارزیابی

فرم ارزیابی

در صورت تمایل جهت دریافت مشاوره جهت مهاجرت به  کشور کانادا، لطفا فرم ارزیابی را تکمیل و ارسال بفرمایید. مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی در اسرع وقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار جهت مهاجرت به کانادا را به شما ارایه می دهند.

فرم ارزیابی