ساسکاچوان برای ۱‍۵۰ متقاضی دعوتنامه صادر کرد

news

جدیدترین خبرها از این حکایت دارند که استان ساسکاچوان از طریق زیرمجموعه های اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیار دو پذیرش برگزار کرده و طی آنها برای 150 متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر نموده است.

گفتنی است برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان برای امتیازدهی به متقاضیان و رتبه بندی آنها در زیرمجموعه های اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز مبتنی بر سیستم Expression of Interest است. جزییات دعوتنامه های صادره برای هر دو زیر مجموعه به شرح زیر است:

اکسپرس انتری : 40 دعوتنامه
مشاغل مورد نیاز: 105 دعوتنامه
همچنین از جمله شرایط متقاضیان داشتن حداقل 78 امتیاز در Saskatchewan Expression of Interest بوده است. علاوه بر این، متقاضیان بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار دارای مهارت، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در استان ساسکاچوان امتیاز کسب می کنند. سپس طی پذیرش های متوالی برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند در هر دو زیرمجوعه عوتنامه صادر می شود.

اکسپرس انتری
اکسپرس انتری ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است. سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یازبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی کسب می کنند. با توجه به اینکه در پذیرش های فدرال اخیر حد اقل امتیاز سیستم جامع رتبه بندی بالای 400 بوده است، کسب 600 امتیاز اضافی ضمانتی است برای دریافت دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا.

مشاغل مورد نیاز
گفتنی است تقاضای متقاضیان زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز که از طرف استان انتخاب می شوند برای اقامت دائم کانادا خارج از سیستم اکسپرس انتری رسیدگی می شود. با اینکه داشتن پیشنهاد شغل جزو شرایط این زیرمجموعه نیست اما در هر دو زیرمجموعه اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز داشتن سابقه کار در یکی از 19 شغل که در حال حاضر در فهرست مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان وجود دارد شرط اصلی است.

از ابتدای سال 2019 تا کنون، برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از طریق زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز 1789 دعوتنامه و از طریق زیرمجموعه اکسپرس انتری 1315 دعوتنامه صادر کرده است. تعداد دعوتنامه های صادره در پذیرش 15 آگوست ( 150 دعوتنامه) حاکی از کاهش قابل توجه نسبت به پذیرش 24 جولای است (381 دعوتنامه).

رزرو وقت مشاوره

رزرو وقت مشاوره

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره جهت مهاجرت از قبیل  اقامت ، تحصیل ، سرمایه گذاری و دریافت ویزای توریستی و … می توانید با مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی ارتباط برقرار نمایید. مشاوران با تجربه این سازمان به دقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار را ارایه می نمایند.

رزرو وقت مشاوره
فرم ارزیابی

فرم ارزیابی

در صورت تمایل جهت دریافت مشاوره جهت مهاجرت به  کشور کانادا، لطفا فرم ارزیابی را تکمیل و ارسال بفرمایید. مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی در اسرع وقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار جهت مهاجرت به کانادا را به شما ارایه می دهند.

فرم ارزیابی