کبک دومین پذیرش خود را از طریق Arrima برگزار کرد

کبک

استان کبک از وقتی که از پورتال Arrima رونمایی کرده است دو پذیرش برگزار نموده که طی آنها مجموعا از 950 متقاضی دعوت کرده است تا تقاضای خود را برای دریافت گواهی انتخاب کبک یا CSQ ارائه نمایند.

اما در جدیدترین خبرهایی که در تاریخ 19 آگوست بر روی وبسایت وزارت مهاجرت کبک درج شده اند تعداد متقاضیان و نیز نوع پروفایل آنها اعلام شده است. جدیدترین پذیرش در تاریخ 17 جولای برگزار شد و طی آن برای 259 متقاضی که دارای پروفایل Expression of Interest و پیشنهاد شغل معتبر بودند دعوتنامه صادر شد. کبک همچنین برای افرادی نظیر دیپلمات ها و نمایندگان سازمان ملل که می بایست ماموریت های کاری در کبک انجام دهند طی این پذیرش دعوتنامه صادر کرده است.

گفتنی است افرادی که دعوتنامه دریافت کرده اند 60 روز زمان دارند تا درخواست کامل خود را برای گواهی انتخاب کبک یا Certificat de sélection du Québec ارائه کنند. سپتامبر 2018 بود که کبک از سیستم Arrima برای مدیریت بانک متقاضیان برنامه اسکیلد ورکر کبک یاQSWP رونمایی کرد. متقاضیان از Arrima برای ایجاد پروفایل Expression of Interest استفاده می کنند و سپس آن پروفایل به بانک متقاضیان QSWP ارائه می شود.

اولین پذیرش هم در تاریه 4 جولای 2019 برگزار شده و طی آن 691 دعوتنامه برای متقاضیان واجد شرایط زیر صادر شد:

درخواستشان برای گواهی انتخاب کبک در 16 ژوئن 2019 به پایان رسیده است و هنگام ارائه درخواست در کبک اقامت موقت داشته اند؛ یا
درخواستشان برای گواهی انتخاب کبک در 16 ژوئن 2019 به پایان رسیده است و هنگام ارائه درخواست در کبک مشغول تحصیل و کار بوده اند.
دارای پروفایل Arrima بوده و قبل از 17 دسامبر سال جاری Expression of Interest خود را تقدیم وزارت مهاجرت کبک کنند.
تاریخ 16 ژوئن 2019 روزی است که اصلاحات ایجاد شده در قوانین مهاجرت کبک به تصویب رسید و طی آن درخواست 16 هزار متقاضی مهاجرت از طریق برنامه اسکیلد ورکر لغو شد.همه ی درخواست های لغو شده قبل از رونمایی از سیستم Arrima ارائه شده اند؛ وزیر مهاجرت کبک سیستم Arrima را با نیازهای بازار کار کبک متناسب تر می داند.

متقاضیانی که در هر یک از این دو دسته اولویت بندی شده ای قرار دارند که درخواستشان لغو شده است، و هنوز پروفایل Arrima ایجاد نکرده اند چنانچه مایل هستند برای دریافت گواهی انتخاب کبک یا به اختصار CSQ در نظر گرفته شوند تا 16 دسامبر 2019 فرصت دارند پروفایل خود را در Arrima بسازند. وزیر مهاجرت کبک گفته است که از الان تا 16 ژانویه 2020 برای متقاضیان اولویت بندی شده ی مزبور چندین دور صدور دعوتنامه برگزار خواهد شد.

رزرو وقت مشاوره

رزرو وقت مشاوره

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره جهت مهاجرت از قبیل  اقامت ، تحصیل ، سرمایه گذاری و دریافت ویزای توریستی و … می توانید با مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی ارتباط برقرار نمایید. مشاوران با تجربه این سازمان به دقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار را ارایه می نمایند.

رزرو وقت مشاوره
فرم ارزیابی

فرم ارزیابی

در صورت تمایل جهت دریافت مشاوره جهت مهاجرت به  کشور کانادا، لطفا فرم ارزیابی را تکمیل و ارسال بفرمایید. مشاوران سازمان مهاجرتی یلدا غنی در اسرع وقت شرایط شما را بررسی و بهترین راه کار جهت مهاجرت به کانادا را به شما ارایه می دهند.

فرم ارزیابی